Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

 

 

AKTUALITY

22.5.2019 Ještě doma nemáte nabíječku bateriových článků, nebo přemýšlíte o koupi nové? Využíjte naši čerstvou akci nabíječek Xtar !

Omrkněte i další cenové bomby..ZDE

 

17.5.2019 Další čtyři nové shake and vape příchutě Vape Mix pro domácí výrobu e-liqudů. Nově na na vás čeká mentolová nálož Frosty Mint, melounová lahůdka s kiwi Watermelon with Kiwi, jahodové šílenství Strawberry, nebo příchuť zralého Manga

 

15.5.2019 Nově se u nás zabydlují náplně českého výrobce Imperia pro MTL vaping. Vyzkoušejte skvělé příchutě liquidů Emporio a nebo nikotinových solí

 

 

 

 

KONTAKTY

E-cigarka.eu
tel: 733 184 411
info(a)e-cigarka.eu

Slovníček pojmů - S

S

 

Short circuit protection

– ochrana proti přepalování

 

Spirálka

– odporový drát ve žhavící hlavě clearomizéru namotaný kolem přenašeče e-liquidu (knotů, bavlny)

 

SQUONK

– označení používající se u RDA atomizérů (kapacích). Tyto atomizéry jsou doplněny o lahvičku pro liquid, kterou stačí zmáčknout a takto vstříknout e-liquid přímo ke žhavící hlavě. Odpadá tak neustále dokapávání.

 

SS / SS316

- Stainless Steel (nerezová ocel), materiál používající se při výrobě odporových drátů pro žhavící spirálky. Zkratka SS se používá také při označení povrchu z nerezové oceli.

 

Startovací sada

– sada elektronické cigarety obsahující kompletní vybavení nejen pro začátečníky (baterie, claromizér, nabíječka, žhavící hlava)

 

Stick-style

– elektronická cigareta připomínající svým vzhledem klasickou tabákovou cigaretu

 

SUB – OHM

– výraz pro nízký odpor (menší jak 1,0 Ω). Clearomizéry s tímto označením pracují opravdu s nízkými odpory, díky čemuž vytváří daleko větší množství páry a slibují větší HIT v krku.

 

 

<< Zpět na slovníček pojmů