Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

 

 

AKTUALITY

22.5.2019 Ještě doma nemáte nabíječku bateriových článků, nebo přemýšlíte o koupi nové? Využíjte naši čerstvou akci nabíječek Xtar !

Omrkněte i další cenové bomby..ZDE

 

17.5.2019 Další čtyři nové shake and vape příchutě Vape Mix pro domácí výrobu e-liqudů. Nově na na vás čeká mentolová nálož Frosty Mint, melounová lahůdka s kiwi Watermelon with Kiwi, jahodové šílenství Strawberry, nebo příchuť zralého Manga

 

15.5.2019 Nově se u nás zabydlují náplně českého výrobce Imperia pro MTL vaping. Vyzkoušejte skvělé příchutě liquidů Emporio a nebo nikotinových solí

 

 

 

 

KONTAKTY

E-cigarka.eu
tel: 733 184 411
info(a)e-cigarka.eu

 

CO JE TO ELEKTRONICKÁ CIGARETA?

 

Toto zařízení funguje podobně jako inhalátor. Zahřátím kapalné náplně (e-liquidu) vytváří páru, kterou e-kuřák vdechuje do plic.

 

Oproti klasické cigaretě nedochází v elektronické cigaretě ke spalování, ale k odpařování - vaporizaci.

 

Díky tomu nevznikají škodlivé karcinogenní látky (dehet, oxid uhelnatý, oxid uhličitý). Elektronická cigareta nabízí lepší a ekonomičtější e-kouření (vapování) neobtěžující Vás ani nikoho ve Vašem okolí zapáchajícím dýmem.

 


Elektronická cigareta nešetří jen Vaše zdraví, ale také Vaše peněženky. Po počáteční investici (zakoupení e-cigarety), jsou náklady na e-kouření minimální.

 

Měsíční výdaje kuřáka klasických tabákových cigaret, který si denně kupuje krabičku v průměru za cca 80,- Kč jsou 2.400,- Kč, kdežto kuřák elektronických cigaret dokupuje již jen náplně (liquidy) a občas nové příslušenství, což ho výjde v průměru na 500,- Kč.

 


„Elektronická cigareta je tedy méně škodlivá a levnější alternativa klasického kouření.“

 

 

<< Zpět na výpis