Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

 

 

AKTUALITY

22.5.2019 Ještě doma nemáte nabíječku bateriových článků, nebo přemýšlíte o koupi nové? Využíjte naši čerstvou akci nabíječek Xtar !

Omrkněte i další cenové bomby..ZDE

 

17.5.2019 Další čtyři nové shake and vape příchutě Vape Mix pro domácí výrobu e-liqudů. Nově na na vás čeká mentolová nálož Frosty Mint, melounová lahůdka s kiwi Watermelon with Kiwi, jahodové šílenství Strawberry, nebo příchuť zralého Manga

 

15.5.2019 Nově se u nás zabydlují náplně českého výrobce Imperia pro MTL vaping. Vyzkoušejte skvělé příchutě liquidů Emporio a nebo nikotinových solí

 

 

 

 

KONTAKTY

E-cigarka.eu
tel: 733 184 411
info(a)e-cigarka.eu

ZBOŽÍ V AKCI


11. 04. 2017 | FAQ

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI TABÁKOVOU A ELEKTRONICKOU CIGARETOU

Tento rozdíl je opravdu podstatný. Nejenže vapováním elektronické cigarety neobtěžujete své okolí, nenutíte je vdechovat škodlivý dým s karcinogenními látkami, ale také míň ubližujete sami sobě.

 

Jelikož v e-cigaretě nedochází k žádnému hoření, nevdechujete do plic žádný dehet a spoustu dalších škodlivých látek jako je to u tabákových výrobků.

 

Další velká výhoda e-cigaret je, že při jejich použití nevychází z e-cigarety, ani e-kuřákova dechu žádný nelibý zápach. Žádné plné zapáchající popelníky, žluté prsty, záclony apod.

 

V neposlední řadě šetříte také svoje peněženky. Prvotní investice se vám velice rychle vrátí, pakliže již e-cigaretu vlastníte, měsíčně investujete pouze do náplní (e-liquidů) a občas do žhavících hlav.