Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

 

 

AKTUALITY

22.5.2019 Ještě doma nemáte nabíječku bateriových článků, nebo přemýšlíte o koupi nové? Využíjte naši čerstvou akci nabíječek Xtar !

Omrkněte i další cenové bomby..ZDE

 

17.5.2019 Další čtyři nové shake and vape příchutě Vape Mix pro domácí výrobu e-liqudů. Nově na na vás čeká mentolová nálož Frosty Mint, melounová lahůdka s kiwi Watermelon with Kiwi, jahodové šílenství Strawberry, nebo příchuť zralého Manga

 

15.5.2019 Nově se u nás zabydlují náplně českého výrobce Imperia pro MTL vaping. Vyzkoušejte skvělé příchutě liquidů Emporio a nebo nikotinových solí

 

 

 

 

KONTAKTY

E-cigarka.eu
tel: 733 184 411
info(a)e-cigarka.eu

11. 04. 2017 | FAQ

JAKOU E-CIGARETU SI VYBRAT

Náš trh nabízí pestrou škálu typů elektronických cigaret od těch nejjednodušších až po chytré a výkonné MODy a Gripy.

 

V první řadě je potřeba si rozmyslet co od e-cigarety očekáváme, máme-li radši jednoduchost, bez žádných nastavování (teploty, napětí, atd.)a vyhovuje nám např. jedno tlačítko na baterii, nebo upřednostňujeme složitější a výkonnější e-cigarety s funkcemi pro všelijaká nastavování a přizpůsobování svým potřebám.

 

Jednoduché e-cigarety

Pro e-kuřáky začátečníky doporučujeme některou z jednodušších e-cigaret. Nejlepší volbou jsou startovací sady, které obsahují veškerou výbavu potřebnou k vapingu. Tyto sady se většinou skládají z pevné baterie, clearomizéru a USB nabíječky, kterou se e-cigareta po odšroubování od clearomizéru nabíjí.

 

Z naší nabídky např:

Sada Vision 1100 mAh CE4

E-cigareta Queen, King nebo velmi oblíbená Elektronická cigareta eGo CE4+

 

MODY a GRIPY

Vyspělejší a výkonnější jsou e-cigarety, označující se jako MODy. Ty jsou poháněny vysokokapacitními Li-lon bateriemi, nabíjejícími se v externích nabíječkách, nebo již mají baterii vestavěnou a nabíjí se pomocí USB nabíječky.

 

Těchto MODů existuje celá řada a jako hlavní přednost je bezpochyby vysoká kapacita baterie a práce clearomizérů s nízkými odpory, díky čemuž MODy produkují daleko více páry.

 

Pro maximální využití celého potencionálu těchto nízkoodporových (Sub-Ohm) zařízení se doporučují také náplně vyvinuté speciálně pro nízkoodporové cívky. Např. Liquidy DEKANG CLOUD RANGE z naší nabídky.

 

Také u MODů existují jednodušší typy fungující na jedno tlačítko na baterii, kdy všechny potřebné funkce jsou již přednastaveny výrobcem, ale také MODy pro zkušenější uživatele, kteří mají rádi stav své e-cigarety pod kontrolou a dávají přednost např. regulacím výkonu, napětí, výběru teplotních režimů apod.

 

Celou nabídku MODů v našem e-shopu naleznete…zde