Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

 

 

AKTUALITY

5.3.2020 Další parádička z Belgie je tady! Flavormonks představuje řadu Shake and Vape příchutí pro milovníky pudinkových dezertů. Vyzkoušejte Custard Bastards

 

20.2. 2020 Dlouhou životnost vám zaručí náš špičkový Justfog Q16 grip Full kit. Poslouží i silnějším kuřákům, je určen pro MTL vaping

 

14.2.2020 Pro sqonk milovníky je tady nově moderní regulovatelný mod Revenant x TVL Delta s chytrým OMNI 4.0 čipem svým výkonem vystřelí až na 100W

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKTY

E-cigarka.eu
tel: 733 184 411
info(a)e-cigarka.eu

ZBOŽÍ V AKCI


11. 04. 2017 | FAQ

JAKOU E-CIGARETU SI VYBRAT

Náš trh nabízí pestrou škálu typů elektronických cigaret od těch nejjednodušších až po chytré a výkonné MODy a Gripy.

 

V první řadě je potřeba si rozmyslet co od e-cigarety očekáváme, máme-li radši jednoduchost, bez žádných nastavování (teploty, napětí, atd.)a vyhovuje nám např. jedno tlačítko na baterii, nebo upřednostňujeme složitější a výkonnější e-cigarety s funkcemi pro všelijaká nastavování a přizpůsobování svým potřebám.

 

Jednoduché e-cigarety

Pro e-kuřáky začátečníky doporučujeme některou z jednodušších e-cigaret. Nejlepší volbou jsou startovací sady, které obsahují veškerou výbavu potřebnou k vapingu. Tyto sady se většinou skládají z pevné baterie, clearomizéru a USB nabíječky, kterou se e-cigareta po odšroubování od clearomizéru nabíjí.

 

Z naší nabídky např:

Sada Vision 1100 mAh CE4

E-cigareta Queen, King nebo velmi oblíbená Elektronická cigareta eGo CE4+

 

MODY a GRIPY

Vyspělejší a výkonnější jsou e-cigarety, označující se jako MODy. Ty jsou poháněny vysokokapacitními Li-lon bateriemi, nabíjejícími se v externích nabíječkách, nebo již mají baterii vestavěnou a nabíjí se pomocí USB nabíječky.

 

Těchto MODů existuje celá řada a jako hlavní přednost je bezpochyby vysoká kapacita baterie a práce clearomizérů s nízkými odpory, díky čemuž MODy produkují daleko více páry.

 

Pro maximální využití celého potencionálu těchto nízkoodporových (Sub-Ohm) zařízení se doporučují také náplně vyvinuté speciálně pro nízkoodporové cívky. Např. Liquidy DEKANG CLOUD RANGE z naší nabídky.

 

Také u MODů existují jednodušší typy fungující na jedno tlačítko na baterii, kdy všechny potřebné funkce jsou již přednastaveny výrobcem, ale také MODy pro zkušenější uživatele, kteří mají rádi stav své e-cigarety pod kontrolou a dávají přednost např. regulacím výkonu, napětí, výběru teplotních režimů apod.

 

Celou nabídku MODů v našem e-shopu naleznete…zde