Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

 

 

AKTUALITY

20.2. 2020 Dlouhou životnost vám zaručí náš špičkový Justfog Q16 grip Full kit. Poslouží i silnějším kuřákům, je určen pro MTL vaping

 

14.2.2020 Pro sqonk milovníky je tady nově moderní regulovatelný mod Revenant x TVL Delta s chytrým OMNI 4.0 čipem svým výkonem vystřelí až na 100W

 

14.2.2020 Vyzkoušejte naše nové příchutě Dream Flavor, které vám zaručí skvělou chuť

 

 

 

 

 

 

KONTAKTY

E-cigarka.eu
tel: 733 184 411
info(a)e-cigarka.eu

ZBOŽÍ V AKCI


11. 04. 2017 | FAQ

JAKOU E-CIGARETU SI VYBRAT

Náš trh nabízí pestrou škálu typů elektronických cigaret od těch nejjednodušších až po chytré a výkonné MODy a Gripy.

 

V první řadě je potřeba si rozmyslet co od e-cigarety očekáváme, máme-li radši jednoduchost, bez žádných nastavování (teploty, napětí, atd.)a vyhovuje nám např. jedno tlačítko na baterii, nebo upřednostňujeme složitější a výkonnější e-cigarety s funkcemi pro všelijaká nastavování a přizpůsobování svým potřebám.

 

Jednoduché e-cigarety

Pro e-kuřáky začátečníky doporučujeme některou z jednodušších e-cigaret. Nejlepší volbou jsou startovací sady, které obsahují veškerou výbavu potřebnou k vapingu. Tyto sady se většinou skládají z pevné baterie, clearomizéru a USB nabíječky, kterou se e-cigareta po odšroubování od clearomizéru nabíjí.

 

Z naší nabídky např:

Sada Vision 1100 mAh CE4

E-cigareta Queen, King nebo velmi oblíbená Elektronická cigareta eGo CE4+

 

MODY a GRIPY

Vyspělejší a výkonnější jsou e-cigarety, označující se jako MODy. Ty jsou poháněny vysokokapacitními Li-lon bateriemi, nabíjejícími se v externích nabíječkách, nebo již mají baterii vestavěnou a nabíjí se pomocí USB nabíječky.

 

Těchto MODů existuje celá řada a jako hlavní přednost je bezpochyby vysoká kapacita baterie a práce clearomizérů s nízkými odpory, díky čemuž MODy produkují daleko více páry.

 

Pro maximální využití celého potencionálu těchto nízkoodporových (Sub-Ohm) zařízení se doporučují také náplně vyvinuté speciálně pro nízkoodporové cívky. Např. Liquidy DEKANG CLOUD RANGE z naší nabídky.

 

Také u MODů existují jednodušší typy fungující na jedno tlačítko na baterii, kdy všechny potřebné funkce jsou již přednastaveny výrobcem, ale také MODy pro zkušenější uživatele, kteří mají rádi stav své e-cigarety pod kontrolou a dávají přednost např. regulacím výkonu, napětí, výběru teplotních režimů apod.

 

Celou nabídku MODů v našem e-shopu naleznete…zde