Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

 

 

AKTUALITY

18.7.2019 Sada aSpire Zelos 2.0 vhodná pro DL i MTL, se spoustou režimů potěší nejednoho vapera

 

16.7.2019 Čerstvá nadílka nabíječek Golisi

 

5.6.2019 Blíží se dovolená! Už máte sbaleno? Praktická Cestovní taška pro vaši výbavičku potěší každého vapera

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKTY

E-cigarka.eu
tel: 733 184 411
info(a)e-cigarka.eu

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 990 Kč
naše cena 1 490 Kč

11. 04. 2017 | FAQ

CO JE BATERIE TYPU eGo

Baterie eGo je samostatná pevná část elektronické cigarety s vestavěným akumulátorem. Na závit baterie se našroubuje clearomizér s náplní a po stisknutí tlačítka a následného potáhnutí z e-cigarety se sepne obvod, kterým je celá e-cigareta poháněna.

 

Baterie eGo se liší svou kapacitou, tím pádem i velikostí. Kratší (menší) baterie s menší kapacitou jsou vhodné spíš pro lehčí nebo sváteční e-kuřáky. Pro silnější vapery, doporučujeme baterii s kapacitou minimálně 1100 mAh.

 

Při nabíjení těchto baterií je nutno odšroubovat clearomizér a na jeho místo zapojit USB nabíječku, kterou následně zapojíme do USB portu PC, nebo pomocí adaptéru rovnou do zásuvky.

 

Existují také USB baterie typu eGo, které mají USB port na spodní části baterie, není tak potřeba odejímat clearomizér a e-cigaretu lze používat (vapovat) i během nabíjení. Této funkci se říká Passthrrough.

 

DOPORUČENÍ: V každé výbavě e-kuřáka by rozhodně měly být baterie dvě! Předejdete tak nepříjemnostem při nabíjení baterie, kdy ji nelze používat. Jednoduše našroubujete náhradní nabitou baterii a můžete si nadále oddávat vapingu.