Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

 

 

AKTUALITY

22.5.2019 Ještě doma nemáte nabíječku bateriových článků, nebo přemýšlíte o koupi nové? Využíjte naši čerstvou akci nabíječek Xtar !

Omrkněte i další cenové bomby..ZDE

 

17.5.2019 Další čtyři nové shake and vape příchutě Vape Mix pro domácí výrobu e-liqudů. Nově na na vás čeká mentolová nálož Frosty Mint, melounová lahůdka s kiwi Watermelon with Kiwi, jahodové šílenství Strawberry, nebo příchuť zralého Manga

 

15.5.2019 Nově se u nás zabydlují náplně českého výrobce Imperia pro MTL vaping. Vyzkoušejte skvělé příchutě liquidů Emporio a nebo nikotinových solí

 

 

 

 

KONTAKTY

E-cigarka.eu
tel: 733 184 411
info(a)e-cigarka.eu

ZBOŽÍ V AKCI


11. 04. 2017 | FAQ

CO JE BATERIE TYPU eGo

Baterie eGo je samostatná pevná část elektronické cigarety s vestavěným akumulátorem. Na závit baterie se našroubuje clearomizér s náplní a po stisknutí tlačítka a následného potáhnutí z e-cigarety se sepne obvod, kterým je celá e-cigareta poháněna.

 

Baterie eGo se liší svou kapacitou, tím pádem i velikostí. Kratší (menší) baterie s menší kapacitou jsou vhodné spíš pro lehčí nebo sváteční e-kuřáky. Pro silnější vapery, doporučujeme baterii s kapacitou minimálně 1100 mAh.

 

Při nabíjení těchto baterií je nutno odšroubovat clearomizér a na jeho místo zapojit USB nabíječku, kterou následně zapojíme do USB portu PC, nebo pomocí adaptéru rovnou do zásuvky.

 

Existují také USB baterie typu eGo, které mají USB port na spodní části baterie, není tak potřeba odejímat clearomizér a e-cigaretu lze používat (vapovat) i během nabíjení. Této funkci se říká Passthrrough.

 

DOPORUČENÍ: V každé výbavě e-kuřáka by rozhodně měly být baterie dvě! Předejdete tak nepříjemnostem při nabíjení baterie, kdy ji nelze používat. Jednoduše našroubujete náhradní nabitou baterii a můžete si nadále oddávat vapingu.