Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA

 

 

AKTUALITY

5.3.2020 Další parádička z Belgie je tady! Flavormonks představuje řadu Shake and Vape příchutí pro milovníky pudinkových dezertů. Vyzkoušejte Custard Bastards

 

20.2. 2020 Dlouhou životnost vám zaručí náš špičkový Justfog Q16 grip Full kit. Poslouží i silnějším kuřákům, je určen pro MTL vaping

 

14.2.2020 Pro sqonk milovníky je tady nově moderní regulovatelný mod Revenant x TVL Delta s chytrým OMNI 4.0 čipem svým výkonem vystřelí až na 100W

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKTY

E-cigarka.eu
tel: 733 184 411
info(a)e-cigarka.eu

ZBOŽÍ V AKCI


11. 04. 2017 | FAQ

CO JE BATERIE TYPU eGo

Baterie eGo je samostatná pevná část elektronické cigarety s vestavěným akumulátorem. Na závit baterie se našroubuje clearomizér s náplní a po stisknutí tlačítka a následného potáhnutí z e-cigarety se sepne obvod, kterým je celá e-cigareta poháněna.

 

Baterie eGo se liší svou kapacitou, tím pádem i velikostí. Kratší (menší) baterie s menší kapacitou jsou vhodné spíš pro lehčí nebo sváteční e-kuřáky. Pro silnější vapery, doporučujeme baterii s kapacitou minimálně 1100 mAh.

 

Při nabíjení těchto baterií je nutno odšroubovat clearomizér a na jeho místo zapojit USB nabíječku, kterou následně zapojíme do USB portu PC, nebo pomocí adaptéru rovnou do zásuvky.

 

Existují také USB baterie typu eGo, které mají USB port na spodní části baterie, není tak potřeba odejímat clearomizér a e-cigaretu lze používat (vapovat) i během nabíjení. Této funkci se říká Passthrrough.

 

DOPORUČENÍ: V každé výbavě e-kuřáka by rozhodně měly být baterie dvě! Předejdete tak nepříjemnostem při nabíjení baterie, kdy ji nelze používat. Jednoduše našroubujete náhradní nabitou baterii a můžete si nadále oddávat vapingu.